TERAZ AUDYCJĘ PROWADZI

Prowadzący

Bomblik

Audycja

14.11.2018 04:13

PROGRAM NA DZIŚ
Ania 10:00-12:00
Poranna kawa i ploteczki...
Zygfryd 18:00-20:00
Schlager
Manek 20:00-22:30
Pierwsza milosc
LOSOWE ZDJĘCIE Z GALERII
:-)

***

***

 










 






Kontakt z Nami

Kontakt z prezenterami

Johann z Ahaus

johann.bomblik@gmail.com

Ania z Orzegowa

ania.bomblik@gmail.com

Karlik z Haan

karlik.bomblik@gmail.com

Mirek z Rumi

mirek.bomblik@gmail.com

Manek z Dortmundu

manek.bomblik@gmail.com

Bozena z Zaglebia

bozena.bomblik@gmail.com

Bogumil z Poludniowej Afryki

bogumil.bomblik@gmail.com

Zygfryd z Opola

zygfryd.bomblik@gmail.com

Ewa z Munster

ewa.bomblik@gmail.com

Gusti z Ahaus

gusti.bomblik@gmail.com

Figlarka

figlarka.bomblik@gmail.com

Kasia z Pomorza

kasia.bomblik@gmail.com

Formularz kontaktowy z Redakcją

Imię, Nazwisko, Nick: *
Tel. kontaktowy:
Email: *
Miasto:
Temat wiadomości: *
Treść wiadomości:
Radio posiada licencję GEMA & GVL | Polityka cookie | Copyright © Radio Bomblik