TERAZ AUDYCJĘ PROWADZI

Prowadzący

Bomblik

Audycja

www.radio-bomblik.eu

PROGRAM NA DZIŚ
Msza Swieta 11:00-12:00
Transmisja...
Beata 12:00-14:00
Swiateczne przygrywanie
Mirek 19:00-22:00
No to pogram ja
LOSOWE ZDJĘCIE Z GALERII
...

***

***

 










 






Kontakt z Nami

Kontakt z prezenterami

Johann z Ahaus

johann.bomblik@gmail.com

Ania z Orzegowa

ania.bomblik@gmail.com

Karlik z Haan

karlik.bomblik@gmail.com

Mirek z Rumi

mirek.bomblik@gmail.com

Manek z Dortmundu

manek.bomblik@gmail.com

Bozena z Zaglebia

bozena.bomblik@gmail.com

Bogumil z Poludniowej Afryki

bogumil.bomblik@gmail.com

Zygfryd z Opola

zygfryd.bomblik@gmail.com

Ewa z Munster

ewa.bomblik@gmail.com

Gusti z Ahaus

gusti.bomblik@gmail.com

Figlarka

figlarka.bomblik@gmail.com

Lukasz z Lublina

lukasz.bomblik@gmail.com

Beata z Eggenfelden

beata.bomblik@gmail.com

Formularz kontaktowy z Redakcją

Imię, Nazwisko, Nick: *
Tel. kontaktowy:
Email: *
Miasto:
Temat wiadomości: *
Treść wiadomości:
Radio posiada licencję GEMA & GVL | Polityka cookie | Copyright © Radio Bomblik