TERAZ AUDYCJĘ PROWADZI

Prowadzący

Bomblik

Audycja

21 Lipiec 2017r. 04:41:01

PROGRAM NA DZIŚ
Mirek 20:00-23:00
Weekend
LOSOWE ZDJĘCIE Z GALERII
MOJE KOCHANE WNUKI Z PIERNIKOWA.













GG 44363751


        




 






















Online-Radio

3333






Kontakt z Nami

Kontakt z prezenterami

Johann z Ahaus

johann.bomblik@gmail.com

Ania z Orzegowa

ania.bomblik@gmail.com

Basia z Zachodniopomorskiego

basia.bomblik@gmai.com

Karlik z Haan

karlik.bomblik@gmail.com

Mirek z Rumi

mirek.bomblik@gmail.com

Manek z Dortmundu

manek.bomblik@gmail.com

Bozena z Zaglebia

bozena.bomblik@gmail.com

gwiazdkakonin

gwiazdkakonin.bomblik@gmail.com

Ajena ze Szkocji

ajena.bomblik@gmail.com

Bogumil z Poludniowej Afryki

bogumil.bomblik@gmail.com

Zygfryd z Opola

zygfryd.bomblik@gmail.com

Beata z Massing

beata.bomblik@gmail.com

Ewa z Munster

ewa.bomblik@gmail.com

Georg z Soest

georg.bomblik@gmail.com

Tomek z Zabrza

tomek.bomblik@gmail.com

Gusti z Ahaus

gusti.bomblik@gmail.com

Formularz kontaktowy z Redakcją

Imię, Nazwisko, Nick: *
Tel. kontaktowy:
Email: *
Miasto:
Temat wiadomości: *
Treść wiadomości:
Radio posiada licencję GEMA & GVL | Polityka cookie | Copyright © Radio Bomblik